Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

XXVI POWIATOWY PRZEGLĄD AMATORSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH

28 kwietnia 2023 roku w Stargardzkim Centrum Kultury odbył się XXVI Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych "O Nagrodę Cukrowej Glowy", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 8 ze Stargardu. Naszą szkołę reprezentował teatr ,,Galimatias", który zaprezentował spektakl w reżyserii Ewy Kozak ,,Szkoła pełna magii". Młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania. Zmierzyli się z zespołami teatralnymi ze szkół masowych i otrzymali dwie nagrody: Karolina M. za śpiew i Zuzia S.-K. za kostium. Obcowanie ze sztuką pozwoliło nam dobrze się bawić. Wcielanie się w różne postaci to również terapia i możliwość poznania samego siebie. Aktorom, pani reżyser i opiekunom serdecznie gratulujemy! 

https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/xxvi-powiatowy-przegl%C4%85d-amatorskich-zespo%C5%82%C3%B3w-teatralnych