Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Wycieczka do Piły

W dniach 8-9 czerwca 2015 r. uczniowie klas IIB, IIIB, Ia i IIa wraz z nauczycielkami uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Piły. Celem wyjazdu było integracyjne spotkanie z uczniami z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz podsumowanie wspólnie realizowanego projektu eTwinning  „Pomożecie? – pomożemy!”.

Wraz z kolegami z Piły wybraliśmy się nad Jezioro Płotki, gdzie braliśmy udział w pokazach ratownictwa wodnego, straży pożarnej i policji. Poznaliśmy zasady udzielania pierwszej pomocy oraz bezpiecznego zachowania się nad wodą w czasie wakacji. Zwieńczeniem dnia było wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek oraz warsztaty plastyczne. Uczniowie wrócili zadowoleni oraz bogatsi o nowe doświadczenia i znajomości.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z realizacji poszczególnych etapów projektu na stronie internetowej www.naratunek.jimdo.com

[mgr Monika Kowalczuk, mgr Ewa Ściesińska]

Tu fotogaleria