Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

WYCIECZKA DO LASKOWA

Nasze wirtualne podróże dobiegły końca… a zwieńczeniem projektu „Podróże w sieci” była 3-dniowa wycieczka do Laskowa. W dniach 24-26 maja uczniowie z ZG, ZN i klasy przysposabiającej do pracy uczestniczyli w wycieczce do malowniczej miejscowości Laskowo. Celem naszej wyprawy było spotkanie z uczniami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego z Piły oraz podsumowanie realizowanego wspólnie projektu eTwinning. Podczas wyjazdu uczniowie doskonalili także umiejętności z zakresu samoobsługi, zaradności życiowej oraz nawiązali nowe znajomości. Codzienne kilkukilometrowe spacery oraz zabawy na świeżym powietrzu były okazją do podszkolenia kondycji fizycznej. Dużą radość sprawiły uczniom wodne wyprawy kajakami, łódką oraz rowerkiem. Zaprzyjaźnili się także z Basterem, psem właścicieli Osady Laskowo, który każdego poranka witał ich u progu domków. Odbyła się też dyskoteka pożegnalna, śpiewy przy gitarze, podczas których wszyscy świetnie się bawili. Bogatsi o nowe doświadczenia, umiejętności oraz nawiązane przyjaźnie, wróciliśmy szczęśliwie do Stargardu. Obiecaliśmy sobie, że za rok ponownie się spotkamy.  https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/wycieczka-do-laskowa

https://www.facebook.com/100057219349599/videos/pcb.500723748511599/5410906722294496