Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

WIOSENNY RAJD TURYSTYCZNY IM. JANA PAWŁA II SZLAKAMI CZESŁAWA PISKORSKIEGO

Dzisiaj klasy 7a i 7b w ramach Koła Turystyczno-Krajoznawczego wraz z opiekunkami  uczestniczyły w rajdzie, którego trasa wiodła przez szczecińskie parki. Najpierw pociągiem pojechaliśmy do Szczecina. Na miejsce zbiórki– Jasne Błonia, dojechaliśmy tramwajem. Organizatorem wiosennego rajdu turystycznego im. Jana Pawła II szlakami Czesława Piskorskiego był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Szczecinie. Trasa wiodła przez Jasne Błonia, Park Kasprowicza, Ogród Dendrologiczny, Park Miejski „Różanka”, Park Leśny Arkoński aż do mety, która znajdowała się na Polanie Rekreacyjnej w Lasku Głębokie. Tam, po 7 kilometrowej trasie przemarszu, czekały na nas niespodzianki – ognisko i kiełbaski, słodki poczęstunek i zabawy na świeżym powietrzu.

https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/wiosenny-rajd-turystyczny-im-jana-paw%C5%82a-ii-szlakami-czes%C5%82awa-piskorskiego