Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Wielkanocne Inspiracje - WWRD

Z okazji Świąt Wielkanocnych Dzieci uczestniczące w zajęciach Wczesnego Wspomagania Rozwoju przygotowały wyjątkowe prace plastyczne. Autorami (według alfabetu) są: Agatka, Alan, Ignaś, Janek, Kacper, Karol, Kornel, Maciuś, Maja, Oluś, Piotruś i Wojtuś.

Dziękujemy za piękne dzieła, które prezentujemy w „Fotogalerii”. Dziękujemy również Rodzicom za kreatywność oraz zaangażowanie podczas procesu twórczego swoich Pociech. Wszystkie Dzieci otrzymują szczególne wyróżnienie i pochwałę, a dyplomy zostaną wręczone osobiście, gdy będziemy już mogli wrócić na zajęcia do szkoły.

Tymczasem przesyłamy wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w najbliższym gronie rodzinnym.

[mgr Karolina Nazorek oraz nauczyciele WWRD]

Fotogaleria