Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

WAKACYJNE ŻYCZENIA

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy szkoły! Przed Wami upragnione wakacje. Życzę Wam, by były one bezpieczne, pełne miłych wrażeń, spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół. Odpoczywajcie od trudów nauki, nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym. Niech każda wakacyjna przygoda kończy się bezpiecznym powrotem do domu. Nauczycielom i pracownikom szkoły dziękuję za rzetelną, wytrwałą i sumienną pracę, za odkrywanie i rozwijanie pasji uczniów, za serce i zaangażowanie. Słowa podziękowania kieruję również do rodziców, którzy wspierają działania szkoły, służą  radą i pomocą. Wesołych i bezpiecznych wakacji.
                                                                                                                                                       Dyrektor szkoły
                                                                                                                                                       Ewa Ściesińska