Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

TYDZIEŃ SPORTU NA ORLIKACH

13 września 2022 roku na orliku w Reptowie odbył się integracyjny turniej piłki nożnej chłopców - w ramach "Tygodnia Sportu na Orlikach - rok 2022". Udział w turnieju wzięły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa w Reptowie, Szkoła Podstawowa w Kunowie, Szkoła Podstawowa w Kobylance oraz nasza szkoła. Organizatorem turnieju była Gmina Kobylanka przy udziale klubu "Wicher Reptowo". Nie wyniki były najważniejsze podczas rozgrywania turnieju, lecz dobra zabawa, nawiązywanie przyjaźni oraz mile spędzony czas na świeżym powietrzu. Piłkarz naszej drużyny- Szymon z klasy 5a- został nagrodzony jako wyróżniający się zawodnik turnieju. Każda z drużyn otrzymała na zakończenie turnieju  puchar, a każdy z uczestników- pamiątkowy medal. Dla wszystkich przewidziano poczęstunek. Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach sportowych! 

https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/tydzie%C5%84-sportu-na-orlikach