Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Turniej "Poznajmy się"

4 marca 2020 roku na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie po raz siódmy odbył się Turniej Zadań Rozmaitych „Poznajmy się”. W tym roku w imprezie wzięło udział 8 szkół  (ze Szczecina, Nowego Czarnowa, Kamienia Pomorskiego, Stargardu), które stworzyły 15 drużyn rywalizujących o zwycięstwo, łącznie 88 osób. Naszą szkołę reprezentowała klasa 7-8 pod opieką p. Moniki Bubacz oraz zespół ZI wraz z p. Ewą Rojek.

Każda drużyna musiała wykonać 8 różnorodnych zadań. Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu różnych umiejętności, między innymi: wyszywanie elementów dekoracyjnych na kartonie bądź przyszywanie aplikacji do materiału, wykonanie drewnianej zabawki logicznej, stroika wielkanocnego. Ocenie podlegała również sprawność fizyczna, umiejętności komputerowe oraz wokalne.

Turniej okazał się wspaniałą zabawą, a także sprawdzianem posiadanych przez uczniów umiejętności. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Do zobaczenia za rok.

[Ewa Rojek]

Fotogaleria