Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik to międzynarodowy miesiąc szkolnych bibliotek. To okazja, aby pokazać bibliotekę jako miejsce przyjazne uczniom, bezstresowe, pozwalające przyjemnie spędzić czas czy rozwinąć zainteresowania. Z tej okazji dodatkowym motywatorem do wypożyczenia książki była słodka niespodzianka. Biletem umożliwiającym otrzymanie słodyczy były rozwiązane łamigłówki związane z książkami. Niektórzy nieźle nad nimi główkowali! Trzeba też przyznać, że drzwi do biblioteki w czasie prawie każdej przerwy się nie zamykały! Także nauczyciele mieli okazję do pochwalenia się swoją ulubioną lekturą z dzieciństwa. Cieszymy się, że książki są Waszymi przyjaciółmi!

 https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/pa%C5%BAdziernik-miesi%C4%85cem-bibliotek-szkolnych