Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

ODWIEDZINY W ZS NR 5 W STARGARDZIE

W dniu 30 maja 2022 byliśmy gośćmi w ZS NR 5 w Stargardzie. Głównym celem spotkania było zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły, wymiana doświadczeń, a także udział klas 7a i 8a  w warsztatach kulinarnych i samochodowych. Z przyjemnością obejrzeliśmy pracownie i sale lekcyjne, poznaliśmy nauczycieli i uczniów, wspólnie lepiliśmy pierogi, montowaliśmy prosty układ elektryczny. Było bardzo sympatycznie i przepysznie. Nasi uczniowie nie mogą się już doczekać kolejnego spotkania. W nowym roku szkolnym wybierzemy się na pewno jeszcze raz, tym razem wspólnie zrobimy gołąbki! Bardzo dziękujemy Dyrekcji i Pani Marzenie Samujło za przygotowanie warsztatów, pięknie nakryty stół, smaczny poczęstunek i miłe towarzystwo. 

https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/odwiedziny-w-zs-nr-5-w-stargardzie