Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

JASEŁKA

Jasełkami w dniu 22 grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie przygotowane przez siostrę Nikodemę, przy współudziale wielu nauczycieli, obejrzeli zaproszeni goście– przyjaciele naszej szkoły, rodzice oraz uczniowie klas starszych. Świąteczny występ niósł ważne przesłanie, że dla każdego jest nadzieja na doświadczenie dobra. Spotkanie z drugim człowiekiem, który okaże nam zainteresowania i pomoc może zmienić nasze życie. Do betlejemskiej stajenki mógł przyjść każdy: pasterze, królowie i zwykli ludzie. W kolorowym korowodzie wkroczyły dzieci z zespołów edukacyjno–terapeutycznych ze świętym Franciszkiem. Jasełka były także okazją do wspólnego śpiewania tradycyjnych kolęd oraz wykonywania utworów na instrumentach muzycznych. 

https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/jase%C5%82ka-1