Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Informacja - wydłużenie przerwy

Decyzją rządu na terenie Polski wprowadzono stan epidemii. Oznacza to przedłużenie terminu zawieszenia zajęć w szkole do Świąt Wielkanocnych.

Informuję, że istnieje możliwość uzyskania wsparcia oraz pomocy psychologa i pedagoga drogą telefoniczną. Zainteresowani mogą dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00
          - psycholog Elżbieta Boczar, tel. 501 268 963
          - pedagog Celina Grochala, tel. 507 030 194

Ponadto przypominam, że wszyscy nauczyciele oraz specjaliści zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka pozostają do Państwa dyspozycji w jedyny możliwy na dzień dzisiejszy sposób, tj. poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy. Uczniowie, którzy nie mają dostępu do komputera z Internetem materiały do pracy otrzymają pocztą tradycyjną. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości i pytania czy też potrzebują wskazówek do samodzielnego ćwiczenia i pracy z dzieckiem w domu, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z osobami prowadzącymi poszczególne zajęcia.

[Wanda Nowicka - dyrektor]

Grafika: www.pixabay.com.pl