Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

DZIEŃ POCZTU SZTANDAROWEGO

Wychowanie patriotyczne, wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej jest jednym z naszych celów. Dziś w naszej szkole odbyła się druga edycja Dnia Pocztu Sztandarowego. Prezentacji sztandarów towarzyszyła podniosła atmosfera. przeżywaliśmy wprowadzenie pocztów według ceremoniału, odśpiewanie Hymnu Państwowego i przedstawienie przyniesionych sztandarów. Prezentacje sztandarów i ich omówienie pozwoliło nam zapoznać się z symbolami szkół i ich patronami. Przybyli do nas przedstawiciele szkół średnich w Stargardzie. Dziękujemy Pocztom Sztandarowym i ich opiekunom przybyłym z ZS nr I im. Mieszka I, ZS Budowlano -Technicznych oraz ZS nr 5 im. Tadeusza Tańskiego. Głodni wrażeń czekamy na kolejną edycję. https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/dzie%C5%84-pocztu-sztandarowego