Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie zorganizowała festyn dla wszystkich dzieci. W festynie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Było malowanie twarzy, zwiedzanie radiowozu, motorów oraz samochodów bojowych wojska i straży pożarnej, można było też wykonać odcisk rozpoznawczy palców.  Udział w festynie dostarczył wszystkim dużo emocji. 

Niektóre klasy w tym dniu wybrały się na wielkie grillowanie. Chociaż pogoda kaprysiła, na twarzach gościł uśmiech i odprężenie. Rada rodziców z kolei ufundowała wszystkim uczniom sok i mus owocowy. Zdrowy poczęstunek wprawił w dobry nastrój. 

Także w szpitalu dzieci poczuły, że mają swoje święto. Zabawy, konkursy, malowanie twarzy wywołaly uśmiech na twarzach chorych dzieci i przyczyniły się do szybszego ich powrotu do zdrowia. Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości każdego dnia! DZIEŃ DZIECKA | Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie (zsspec.stargard.pl)