Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

DZIEŃ CHŁOPAKA

Jest taki dzień, na który czekają mali chłopcy i  duzi mężczyźni. To Dzień Chłopaka, który obchodzimy 30 września.  Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego wszyscy chłopcy zostali poczęstowani cukierkami. Uczniowie klasy 5b i 6a wzięli udział w zajęciach, podczas których uczestniczyli w quizach i konkursie wiedzy o chłopakach. Uczyli się również wiązać krawat. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy! Uczniowie i uczennice z 1a, 2b3b, 2c, 3c oraz ZF przygotowali pyszną pizzę i ciasteczka dla chłopców w ramach kulinarnych warsztatów. Była wspaniała zabawa i pyszne jedzonko, a dziewczynki złożyły życzenia chłopcom i podarowały im kolorowe krawaty. Był to bardzo sympatyczny dzień. Również panowie pracujący w szkole poczuli się w tym dniu szczególnie docenieni. https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/dzie%C5%84-ch%C5%82opaka-1