Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

DZIEŃ BIAŁEJ SKARPETKI

29 listopada Samorząd Uczniowski przeprowadził Dzień Białej Skarpetki. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przeszli po salach i  rozdali cukierki wszystkim, którzy  mieli na sobie białe skarpetki. W tym dniu zbierane były skarpetki dla osób potrzebujących. Głównym celem akcji było wspomożenie najuboższych. Odzew był ogromny, chęć pomocy duża i zabawa przednia. 08.12.2022 uczniowie naszej szkoły przekazali cieply, kolorowy podarunek zebrany w Dniu Białej Skarpetki. Upominki zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor Caritasu w Stargardzie. Jak usłyszeliśmy jest to bardzo przydatny prezent i sprawił bardzo dużo radości. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.

https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/dzie%C5%84-bia%C5%82ej-skarpetki