Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

DARY DLA SENIORÓW

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia młodzież I Liceum Ogólnokształcącego i naszej szkoły przygotowała dwadzieścia  paczek dla samotnych seniorów parafii św. Józefa w Stargardzie. Każdy został obdarowany między innymi kawą, herbatą, miodem, słodyczami, ale także ciepłymi skarpetami i witaminami. Do każdej paczki dołączona była własnoręcznie wykonana ozdoba świąteczna oraz życzenia. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że potrafią  w swoich sercach wzbudzić chęć pomocy innym. Dzisiaj, kiedy nauczyciele naszej szkoły  rozwozili paczki, usłyszeli wiele gorących i wzruszających podziękowań. Paczka to nie tylko pomoc materialna. Dzięki niej potrzebujący znów czują się zauważeni i ważni. Odzyskują nadzieję nie tylko dlatego, że otrzymali pomoc materialną, ale przede wszystkim dlatego, że ktoś ich dostrzegł i o nich pamięta. Koordynatorem akcji w I Liceum Ogólnokształcącym  jest pani Magdalena Roszak. Szczególne podziękowania należą się: pani Marlenie Knop, panu Michałowi Patynie, panu Ryszardowi Jarzynie i panu Tomaszowi Kucharczykowi, za pomoc i rozwiezienie paczek potrzebującym. 

https://zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/dary-dla-senior%C3%B3w