Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Dziś w naszej szkole było bardzo uroczyście, ponieważ po raz kolejny odbył się Bal Wszystkich Świętych, który stał się już naszą tradycją. Procesja uczestników przebranych w stroje świętych wyruszyła spod kościoła św Jana. W szkole było jak w niebie. Na sali gimnastycznej powieszone były plakaty z wizerunkami świętych, wykonane przez uczniów naszej szkoły. Dzięki pani dyrektor Ewie Ściesińskiej, pomocy wielu nauczycieli i pracowników szkoły oraz ks. proboszczowi Krzysztofowi, ks. Dominikowi oraz siostrze Nikodemie bal okazał się wielkim sukcesem. Uczestnicy wspólnie tańczyli i śpiewali. Sami nagrodzili i wybrali króla i królową balu. Wszyscy wspaniale się bawili, w serdecznej i miłej atmosferze. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy. Nasza uroczystość również się skończyła, ale pozostały wspomnienia, zdjęcia oraz nadzieja, że za rok spotkamy się ponownie w gronie świętych. https://www.zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/bal-wszystkich-%C5%9Bwi%C4%99tych-6