Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

BAL KARNAWAŁOWY

"W karnawałowym blasku" to motyw przewodni balu, który odbył się 10 lutego w naszej szkole. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez naszych uczniów. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w piękną salę balową. Uczniowie przebrani w kolorowe, świecące stroje, własnoręcznie przygotowane maski i kotyliony, bawili się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki. Nauczyciele urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami i zabawami. Główną atrakcją był sambodrom, podczas którego wszystkie klasy i zespoły mogły się zaprezentować do dźwięków samby! Pod koniec balu uczniowie wybrali króla i królową balu, a pani dyrektor rozdała dyplomy i słodkie upominki uczestnikom konkursu na projekt stroju karnawałowego i maskę karnawałową. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Z okazji ferii zimowych, życzymy wszystkim bezpiecznego i radosnego wypoczynku. https://www.zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/bal-karnawa%C5%82owy-3