Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

APEL PODSUMOWUJĄCY I PÓŁROCZE

9 lutego odbył się w szkole apel podsumowujący pracę w 1 półroczu. Podczas apelu nagrodzono uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce. Są to:
Klasa 4a- Szymon, Nikola.
Klasa 5a- Michalina, Patrycja, Maja.
Klasa 5b- Julian, Kamil.
Klasa 6a- Maja, Karol.
Klasa 7a- Krzysztof, Tymoteusz, Kacper.
Klasa 7b- Oliwier, Aleksandra, Marta, Patrycja.
Klasa 7c- Ilona, Szymon.
Klasa 8b- Bliżej, Karolina.
Drobne upominki otrzymali również uczniowie, którzy systematycznie uczęszczają do szkoły,  a także ci, którzy aktywnie uczestniczyli w akcjach: "Karnawalowy tydzień kolorów" oraz " Dzień dobry". Szczególnie podziękowaliśmy też tym, którzy włączyli się w pomoc zwierzętom w schronisku w Kiczarowie, laureatom konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową oraz konkursu "Zima jak z obrazka". https://www.zsspec.stargard.pl/pl/fotogaleria/apel-podsumowuj%C4%85cy-i-p%C3%B3%C5%82rocze