Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka, wszystkim dzieciom  składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i optymizmu na każdy dzień. Życzę, aby każdy Wasz dzień był daleki od trosk, by nigdy nie zabrakło Wam miłości bliskich, domu pełnego radości. Podejmujcie nowe wyzwania i odnoście sukcesy, odkrywajcie możliwości rozwijania swoich pasji i uzdolnień. Niech lata Waszej edukacji będą czasem miłych wspomnień oraz dobrze wykorzystanych szans.
                                                                                                                                                         Dyrektor szkoły
                                                                                                                                                         Ewa Ściesińska