Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Wizyta w kręgielni

24 stycznia klasy 5a i 8 udały się na wycieczkę do stargardzkiej kręgielni. Wyjście było zwieńczeniem projektu wychowawczego „Słoik z makaronem”, który w bieżącym roku szkolnym prowadziły wychowawczynie klas: Lucyna Grzywacz i Anna Bodera.
 
Wycieczka była nagrodą za harmonijne współdziałanie uczniów i ich osiągnięcia dydaktyczne, była również okazją do integracji, zacieśnienia więzi i wzajemnego poznania się od nieco innej strony niż zwykle. Podczas gry uczniowie kształcili nie tylko sprawność fizyczną, mieli również możliwość zastosowania w praktyce umiejętności matematycznych: przeliczali punkty, mnożyli je przy pełnym trafieniu i porównywali swoje wyniki.

Uczniowie już po feriach chcą po raz kolejny zapełnić słoik. Co tym razem będzie nagrodą? Na to pytanie poznamy odpowiedź w nowym półroczu …

[mgr Lucyna Grzywacz]

Fotogaleria