Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Regionalny Turniej Bowling

7 listopada 2018 r. w Szczecinie odbył się Regionalny Turniej Bowling organizowany przez PSPS Nr 67, Olimpiady Specjalne Zachodniopomorskie oraz  UKS Iskierka. Zawody odbyły się na Kręgielni MK Bowling w Szczecinie w Centrum Handlowym Galaxy. W zawodach wzięli udział uczniowie z klubów sportowych, stowarzyszeń lub placówek specjalnych naszego województwa: Sokół Bobrowo, Razem Szczecin, Błyskawica Szczecin, Promyk Szczecin, PSPS 25 Szczecin, Gryf Szczecinek, SOSW Suliszewo i SPS Stargard. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w grze indywidualnej w 4 kategoriach wiekowych.

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyli w tych rozgrywkach rozpoczynając swoją sportową przygodę w niezwykle atrakcyjnej grze sportowo-rekreacyjnej. Naszą placówkę reprezentowali: Kacper Komisarczyk, Alicja Cholewińska, Julia Tryba, Aleksander Stencel, Arkadiusz Molenda, Jakub Kownacki, Patryk Zawadzki i Jakub Pasierbiewicz.

Najlepiej swoje umiejętności w grze indywidualnej zaprezentowali:
       Jakub Kownacki - I miejsce (kat. 13-15 lat)
       Jakub Pasierbiewicz - III miejsce (kat. 13-15 lat)
       Patryk Zawadzki - III miejsce (kat. 16-17 lat)

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni medalami, a zwycięzcy dodatkowo otrzymali nagrody rzeczowe. Opiekunkami zawodników były panie Ewa Kozak, Marzena Kamińska i Marta Jakubiak Buczma.

Fotogaleria