Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Rajd "Torfowisko Reptowo"

W sobotę, 8 grudnia 2018 r. o godz. 8:00, uczniowie z Koła Turystyczno-Krajoznawczego wraz z opiekunkami spotkali się przy szkole, by wyruszyć na rajd organizowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.

Najpierw skierowaliśmy się na Dworzec PKP, skąd razem ze wszystkimi uczestnikami rajdu, punktualnie o godz. 8:37, pociągiem pojechaliśmy do Miedwiecka. Ze stacji w Miedwiecku ruszyliśmy pieszo leśnym duktem do miejscowości Cisewo, a następnie w kierunku Rezerwatu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Torfowisko Reptowo”.

Po wspólnym posiłku i słodkim Mikołajkowym poczęstunku pociągiem ze stacji w Reptowie wróciliśmy do Stargardu. Piesza trasa rajdu miała długość ok. 9 km. Wszyscy byli zmęczeni ale też dumni, że cały szlak pokonali pieszo.

[mgr Marzena Kamińska]

Fotogaleria