Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Puchatki witają Wiosnę

W piątek 29. marca uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych oraz Karol, uczestnik Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, brali udział w „Puchatkowym powitaniu Wiosny”. Nie mogło obyć się bez Gościa honorowego - Pani Basi, czyli Pani Wiosny.

Uczniowie doświadczali nową porę roku różnymi zmysłami: smakiem (cytryna), zapachem (olejek cytrynowy), dotykiem (kwiatki bratki) oraz wzrokiem (kaganek ze światełkiem). W tym dniu obchodziliśmy również urodziny Oli. Przygotowany poczęstunek zniknął w mgnieniu oka. Oprócz wiosennych kanapek z rzodkiewką, sałatą i szczypiorkiem wszyscy delektowali się także pysznym tortem przyniesionym przez Rodziców Jubilatki.

Wspólne chwile swym aparatem uwiecznił przyjaciel szkoły Pan Daniel Kondereszko.

[mgr Agata Kuczer]

Fotogaleria