Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Puchatki i Mikołaj witają Zimę

W piątek 7. grudnia, uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych brali udział w Powitaniu Zimy. Tym razem oprócz Pani Zimy był również drugi Gość Specjalny - Święty Mikołaj, który obdarował każdego uczestnika pysznymi słodkościami.

Uroczystość jak zawsze była organizowana zgodnie ze stymulacją polisensoryczną, czyli wielozmysłowym poznawaniem świata. Uczestnicy mogli skosztować pomarańczę, grejpfruta oraz cytrynę, a także czekoladę z nadzieniem miętowym. Pani Kasia upiekła też pyszne ciasto marchewkowe, które każdy zjad z wielkim apetytem. Kolory ubrań wniosły trochę zimowej atmosfery, bo za oknem niestety deszczowa pogoda.

Dziękujemy Panu Danielowi za uwiecznienie naszych wspólnych chwil pięknymi zdjęciami.

[mgr Agata Kuczer]

Fotogaleria