Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Podziękowanie z US

Pani dr Małgorzata Moś przysłała podziękowania dla uczniów klasy III B, którzy wysłali 22 kartki Wielkanocne na kiermasz do Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego. Inicjatorka i pomysłodawczyni akcji od wielu lat niestrudzenie robi wszystko dla dobra dzieci onkologicznie chorych i ich rodzin. Zebrane podczas kiermaszu środki miały wesprzeć dzieci przebywające na Oddziale Onkologicznym w Szczecinie.

Otrzymana paczka oraz list bardzo ucieszyły uczniów. Byli ogromnie zadowoleni, iż mogli pomóc w tak szczytnym celu. Cała klasa jest chętna, aby w kolejnym Roku Szkolonym pomagać w tak wspaniałych inicjatywach.

Uczniowie - w podziękowaniu dla Pani koordynator za otrzymany prezent - wykonali pracę plastyczną: wazon z różami, który oprawiliśmy w ramkę. Razem z klasą III B oraz Panią Ewą Rojek i Panem Grzegorzem Maciejewskim podpisaliśmy się na kartce z kwiatami, zapakowaliśmy i przekazaliśmy zacnej Adresatce.

Tak bezcenne przedsięwzięcia na pewno zostaną w pamięci uczniów na zawsze.

[mgr Anna Chodaczkiewicz]

Fotogaleria