Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Piknik na Bobrowej Polanie

24 maja br. uczniowie zespołów edukacyjno-terapeutycznych ZA, ZB i ZC wraz z wychowawczyniami oraz swoimi rodzicami udali się na Bobrową Polanę, by wspólnie świętować Dzień Mamy i Taty.

Spotkanie było okazją do integracji zarówno uczniów, jak i rodziców. Pogoda tego dnia była wyjątkowo piękna, co sprzyjało zabawie i świętowaniu tego szczególnego dnia.  Podczas pikniku upiekliśmy kiełbaski, bawiliśmy się przy dźwiękach muzyki, a także przeprowadziliśmy rozgrywki sportowe. Nasi uczniowie oraz ich rodzice z dużym zaangażowaniem i zapałem brali udział w zabawach, którym towarzyszyła bardzo miła i przyjazna atmosfera.

Na zakończenie uczniowie zaśpiewali dla swoich rodziców „Sto lat” oraz wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki oraz zdjęcia.

[mgr Monika Kowalczuk]

Fotogaleria