Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Kartka wielkanocna - wyniki konkursu

W maju 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną z życzeniami w języku niemieckim. Wyboru tradycyjnie dokonali czytelnicy Działu Dziecięco-Młodzieżowego w Książnicy Stargardzkiej, którzy przy okazji wypożyczania książek mogli obejrzeć prace naszych uczniów i oddać swój głos na najładniejszą kartkę.

Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się twórczą aktywnością, zaprezentowali uzdolnienia plastyczne oraz językowe, przekonali się również jak ważne jest kultywowanie zwyczaju tworzenia tradycyjnych kartek świątecznych.

Zwycięzcami konkursu na kartkę świąteczną w języku niemieckim zostali:
      I miejsce - Oliwia Syryca
      II miejsce - Justyna Tryba
      III miejsce - Aleksandra Padzińska
      wyróżnienie - Dawid Patecki

[mgr Magdalena Polańska, mgr Monika Winterfeld]

Fotogaleria