Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

IV Noc Filmowa

W nocy z piątku na sobotę (25/26.01.2019) odbyła się w naszej szkole "IV Noc Filmowa". Uczestniczyli w niej wybrani uczniowie Szkoły Podstawowej oraz III klasy gimnazjum pod opieką pani Moniki Winterfeld, pani Magdaleny Polańskiej i pani Marzeny Kamińskiej.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 18:30 w piątek, a zakończyła o godzinie 7:00 w sobotę. Miłośnicy filmów mieli możliwość obejrzenia wiele ciekawych produkcji różnego gatunku: od animowanych bajek i komedii, poprzez filmy przygodowe do kina akcji włącznie.  W przerwie można było zjeść ciepły posiłek i wypić herbatę. Wszyscy uczestnicy przynieśli ze sobą śpiwory i koce, więc można było zrobić sobie przerwę i … zdrzemnąć się. Najwytrwalsi oglądali filmy do rana.

[mgr Marzena Kamińska]

Fotogaleria