Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Igrzyska i plener plastyczny w Dzwonowie

5 września, na zaproszenie uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dzwonowie, po raz kolejny już uczestniczyliśmy w XIV Integracyjnych Igrzyskach Lekkoatletycznych Osób Niepełnosprawnych połączonych z Plenerem Plastycznym pt. „Marzenia do spełnienia”.

W zmaganiach sportowych naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Patecki, Adrian Orłowicz, Jakub Kownacki, Jakub Dzideczek oraz Arkadiusz Kozakiewicz. Każdy z zawodników miał do wykonania trzy zadania: skok w dal, rzut piłeczką tenisową oraz bieg na 60 m. Chłopcom gratulujemy sukcesów sportowych, do których przyczynili się również głośno kibicujący koledzy z klas ZH, ZI oraz uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.
W plenerze plastycznym natomiast udział brała Justyna Tryba i Klaudia Olesińska oraz dzielnie wspierająca ich Gabrysia Grabarek.

Nasze uczestnictwo w spotkaniach w Dzwonowie stało się już pewną miłą tradycją. Wspaniale zorganizowana impreza łącząca sportowe i plastyczne zmagania oraz zabawę w miłej atmosferze przy muzyce i pysznych przekąskach to okazja na wspólną integrację uczestników z różnych miejsc. Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie. Do zobaczenia za rok.

[Ewa Rojek]

Fotogaleria