Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

Bożonarodzeniowe czytanie

„Ten szczególny dzień się budzi, niosąc ciepło w każdą sień.
To dobroci dzień dla ludzi, tylko jeden w całym roku taki dzień”

20 grudnia, w ramach cyklu „Zimowe czytanie na dywanie”, z okazji zbliżających się świąt, odbyło się „Bożonarodzeniowe czytanie na dywanie”. Naszym gościem honorowym była poprzednia dyrektor szkoły – Pani Janina Maćkowiak.

Pani dyrektor, w wigilijnej atmosferze, przeczytała uczniom historię narodzin małego Jezusa z książki „Niesamowite  historie”. Nasi mali czytelnicy zdobyli kolejną „bombkę” za uważne słuchanie, którą umieścili na swojej choince, zbierając cenne punkty. Następną „bombkę” otrzymają, gdy podczas świąt będą czytać wraz z rodzicami wybrane lektury.

Przed nami jeszcze: noworoczne i karnawałowe czytanie ...

[organizatorzy: Marlena Knop i Łucja Jasiewicz-Błaszczuk]

Fotogaleria