Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"

Z wielkim bólem przyjęliśmy dziś wiadomość o tym, że - po długim pobycie w szpitalu - odszedł od nas nasz wieloletni pracownik Grzegorz Maciejewski. Pan Grzegorz pracował w naszej szkole jako pomoc nauczyciela, a wcześniej przez wiele lat służył pomocą małym pacjentom w Ośrodku Rehabilitacji Dziecięcej w Stargardzie. W naszej pamięci i w sercach pozostanie jako wspaniały człowiek, który uczył nas pełnego optymizmu podejścia do życia. Niezwykle związany ze swoimi podopiecznymi, których traktował jak rodzinę. Jego cechy: serdeczność, otwartość, dzielenie się z innymi - były wyjątkowe i naturalnie szczere. Będzie nam brakowało dobra, którego zabraknie za jego przyczyną.

                                                                                                                                                                      Dyrektor szkoły

Ewa Ściesińska